define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); Leczenie alkoholizmu Wrocław | Ośrodki leczenie uzależnień we Wrocławiu

Leczenie alkoholizmu Wrocław

Największa baza ośrodków i podmiotów medycznych specjalizujących się w pomocy osobą uzależnionym we Wrocławiu.

Kompleksowa i skuteczna pomoc w pokonaniu choroby alkoholowej – powodzenie przeprowadzanych terapii wynosi 93%.

Kompleksowe leczenie alkoholizmu oraz profesjonalne podejście do każdego pacjenta przekłada się na skuteczną pomoc pacjentom w przezwyciężeniu nałogu alkoholowego i odzyskaniu kontroli nad własnym życiem.
Każdego roku na świecie z powodu spożywania alkoholu umiera ponad 3 miliony osób. Nie pozwól, aby alkoholizm pokonał także i Ciebie.

Leczenie Alkoholizmu Wrocław: Kompleksowa Terapia Uzależnień Wrocław

Alkoholizm to choroba, z którą zmaga się wiele osób. W Naszym Ośrodku Leczenia Alkoholizmu w Wrocławiu oferujemy profesjonalną pomoc, aby wspierać osoby uzależnione na drodze do trzeźwości. Nasze podejście jest holistyczne i skupia się na indywidualnych potrzebach pacjenta.

Alkoholizm – Rozumienie Uzależnienia

Uzależnienie od alkoholu to nie tylko problem fizyczny, ale także psychiczny. Osoba uzależniona nie jest w stanie kontrolować swojego picia, co prowadzi do negatywnych konsekwencji w różnych aspektach życia. W naszym ośrodku w Wrocławiu rozpoczynamy terapię od zrozumienia indywidualnego przypadku alkoholizmu, co jest kluczowe dla skutecznego leczenia.

Detoks alkoholowy Wrocław – pierwszy krok w walce z nałogiem alkoholowym

Detoks alkoholowy Wrocław to proces, który pozwala odtruć organizm z toksyn i przygotować pacjenta do dalszej terapii. W naszym ośrodku w Wrocławiu, detoks prowadzony jest pod nadzorem medycznym, co gwarantuje bezpieczeństwo i minimalizuje dyskomfort związany z zespołem abstynencyjnym.

Zerwanie z nałogiem przez osobę uzależnioną nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Kiedy osoba uzależniona zdecyduje się podjąć leczenie, musi nastawić się na nieprzyjemne objawy odstawienne, które są tak silne, że wiele osób już na tym etapie po prostu się poddaje. Wiele osób nie potrafi zmierzyć się z odstawieniem alkoholu na dłuższy czas i powraca do uzależnienia, będąc znów pod wpływem alkoholu. W dużej mierze właśnie z tego powodu terapia odwykowa zazwyczaj rozpoczyna się od detoksu, który pozwala przerwać ciąg alkoholowy oraz oczyszcza organizm z toksyn spowodowanych długotrwałym nadużywaniem alkoholu.

Składniki odżywcze podawane w postaci kroplówek witaminowych, które uzupełniają wszystkie witaminy i minerały, które wypłukał alkohol. W ten sposób odtrucie ogranicza konsekwencje związane z kacem, łagodzi nieprzyjemne objawy odstawienne i pozwala przezwyciężyć głód alkoholowy. Jest to niezbędny etap wchodzący w proces kompleksowej terapii uzależnień i stanowi podstawę dalszego leczenia uzależnienia.

Pokonaj alkoholizm z pomocą wszywki esperal

Właśnie na terenie Wrocławia zajmujemy się zabiegami z wykorzystaniem wszywki alkoholowej esperal – to aktualnie najskuteczniejszy sposób walki z alkoholizmem. W naszej przychodni leczenia uzależnień we Wrocławiu wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym pod okiem najlepszych chirurgów z całego miasta. Działanie tabletek jest na tyle silne, że skutecznie powoduje awersję do picia. Producent zapewnia działanie preparatu przez 8 miesięcy, jednak w praktyce wszywka alkoholowa działa nawet do 12 miesięcy.

Należy pamiętać, że najskuteczniejsze działanie ma wyłącznie oryginalny esperal, dlatego ważne jest, aby wybrać sprawdzoną klinikę, która wykonuje zabieg w oparciu o certyfikowane  preparaty.

Kiedy osoby uzależnione po implantacji disulfiramu zlekceważą obecność esperalu i zdecydują się wypić choćby niewielką ilość trunku, będą musiały liczyć się przykrymi dolegliwościami. Do najczęstszych objawów należą: nudności i wymioty, silny ból głowy, duszności, lęk i uczucie niepokoju, metaliczny posmak w ustach, skoki ciśnienia czy wypieki na twarzy. Pierwsze objawy można zaobserwować już po kilku minutach od spożycia jakiegokolwiek napoju alkoholowego, nieprzerwanie mogą trwać nawet do 10 godzin.

Terapia odwykowa z psychologiem w przychodni leczenia uzależnień pozwoli rozpocząć nowe życie

Organizm osoby uzależnionej funkcjonuje zupełnie inaczej niż u osoby w pełni zdrowej. Zaprzestanie picia, który zaliczany jest do substancji psychoaktywnych, bardzo często skutkuje niekontrolowanymi zachowaniami, podczas których zagrożona jest zarówno alkoholik, jak i osoby z najbliższego otoczenia. Zapewniamy fachowe wsparcie psychologiczne dla osób z problemem alkoholowym. Do leczenia uzależnień podchodzimy kompleksowo i obiecujemy indywidualne podejście. Alkoholizm rozwija się często przez codzienny stres oraz problemy życia prywatnego, wtedy to wiele osób sięga po alkohol właśnie po raz pierwszy – możesz liczyć na nasze wsparcie w odstawieniu! Odwyk alkoholowy to najlepszy krok do wygrania z nałogiem i utrzymania stałej abstynencji.

Spotkania z psychologiem są nieocenionym wsparciem podczas leczenia uzależnień, ponieważ pozwalają zrozumieć źródło problemu oraz odzyskać kontrolę nad swoim życiem.

Do czego może doprowadzić ciągłe i długotrwałe spożywanie alkoholu

Nadmierne spożywanie alkoholu i ciągłe bycie pod wpływem ma znaczący wpływ na ogólną kondycję naszego organizmu. Kac to nie jedyny skutek uboczny picia. O ile człowiek potrafi dać sobie radę ze skutkami nocnego drinkowania czy z umiarkowanym spożywaniem alkoholu, to w przypadku ciągłego spożywania napojów alkoholowych nie ma on możliwości nadążyć z regeneracją, co krok po kroku odbija się na zdrowiu osoby z nałogiem. 

Osoby cały czas będące w stanie nietrzeźwości cierpią na biegunki, refluks żołądkowo-przełykowy, choroby przyzębia, zaburzenia potencji. To jednak nie wszystko, alkohol powoduje także marskość wątroby, ostre i przewlekłe zapalenie trzustki, impotencję, uszkodzenie mięśnia sercowego i przyczynia się do powstawania nowotworów.

Uzależnienie od alkoholu sieje spustoszenie zarówno w organizmie osoby uzależnionej, jak i w jego psychice. Bardzo często więc osoby wplątane w alkoholizm cierpią na depresję, padaczkę alkoholową, zaburzenia psychiczne. Alkoholicy mają również ogromny problem z odnalezieniem się w codzienności i prawidłowym funkcjonowaniem w niej. Alkoholizm zatruwa nie tylko zdrowie, ale także zaburza życie rodzinne. To z kolei przyczynia się do problemów w kontaktach międzyludzkich oraz kłopotów finansowych.

Terapia Indywidualna i Grupowa – Budowanie Nowego Życia bez Alkoholu

W Naszym Ośrodku Leczenie alkoholizmu Wrocław kładziemy duży nacisk na terapię indywidualną oraz grupową. Terapia indywidualna pozwala na głęboką pracę nad przyczynami uzależnienia, natomiast terapia grupowa oferuje wsparcie społeczności, co jest nieocenione w procesie leczenia.

Leczenie Alkoholizmu Wrocław – Nasze Metody

Nasze metody leczenia alkoholizmu opierają się na najnowszych osiągnięciach medycyny i psychoterapii. Oferujemy kompleksowy program leczenia , który obejmuje detoks alkoholowy, terapię indywidualną, terapię grupową, a także wsparcie w utrzymaniu trzeźwości po zakończeniu programu.

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień, Terapii uzależnień – Dlaczego Warto Nas Wybrać?

Wybierając nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień we Wrocławiu, decydujesz się na profesjonalną i empatyczną opiekę. Nasz zespół to doświadczeni terapeuci, psychiatrzy i lekarze, którzy z pasją podchodzą do pomagania osobom uzależnionym. Wierzymy, że każdy zasługuje na szansę na nowe, trzeźwe życie.

Terapia Odwykowa – Leczenie alkoholizmu we Wrocławiu – Rozpocznij Leczenie Już Dziś

Nie czekaj z decyzją o rozpoczęciu leczenia alkoholizmu. Im wcześniej zaczniesz terapię, tym większe szanse na sukces i powrót do zdrowego życia. W naszym ośrodku w Wrocławiu stworzyliśmy przyjazne i wspierające środowisko, które sprzyja zdrowieniu. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszym programie leczenia i rozpocząć swoją drogę do trzeźwości.

W Naszym Gabinet Leczenia Alkoholizmu w Wrocławiu zrozumiemy Twoje wyzwanie i pomożemy Ci je pokonać. Oferujemy skuteczne metody leczenia, profesjonalny personel i wsparcie na każdym etapie terapii. Zapraszamy do kontaktu i rozpoczęcia drogi do zdrowia i trzeźwości.

Sprawdź też: Leczenie alkoholizmu Dolnośląskie.

Cennik

Leczenie uzależnień

Krok 1

Detoks alkoholowy 3h/6h/12h/Max

od 650 zł

Pomoc w odstawieniu alkoholu.

Kup detoks

Dlaczego warto?

 • Pomoc w odstawieniu
 • Przerwanie ciągu alkoholowego
 • Likwidacja objawów odstawiennych
 • Wyrównanie elektrolitów
 • Wypłukanie toksyn
Kup komplet

Kup wszystkie kroki w pakiecie taniej online!
Oferujemy możliwość wystawienia L4 na cały okres leczenia.

Krok 2

Konsultacja z lekarzem/psychiatrą ONLINE / e-recepta

od 250 zł*

Konsultacja lekarska / psychiatryczna.

Kup e-konsultację

Dlaczego warto?

 • Konsultacja lekarska
 • Konsultacja psychiatryczna
 • Indywidualne podejście
 • Prywatność
 • Pełna dyskrecja
 • Doświadczenie
Kup komplet

Kup wszystkie kroki w pakiecie taniej online!
Oferujemy możliwość wystawienia L4 na cały okres leczenia.

Krok 3

Wszywka alkoholowa standard / vip / exclusive


od 479 zł*

Farmakoterapia / e-recepta. Uniemożliwienie spożywania alkoholu.

Kup farmakoterapię

Dlaczego warto?

 • Konsultacja chirurgiczna
 • Kwalifikacja do zabiegu
 • Indywidualnie dobrany lek
 • Wysoka skuteczność
 • Pomoc w problemie
 • E-recepta od 99 zł*
Kup komplet

Kup wszystkie kroki w pakiecie taniej online!
Oferujemy możliwość wystawienia L4 na cały okres leczenia.

Krok 4

Terapia psychologiczna ONLINE

od 139 zł*

Indywidualne/grupowe sesje psychoterapii uzależnień.

Kup psychoterapię

Dlaczego warto?

 • Profesjonalna sesja terapeutyczna
 • Gwarancja dyskrecji
 • Kompleksowa diagnoza
 • Wsparcie
 • Indywidualny plan terapii
 • Wysoka skuteczność
Kup komplet

Kup wszystkie kroki w pakiecie taniej online!
Oferujemy możliwość wystawienia L4 na cały okres leczenia.

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej