define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); Leczenie alkoholizmu Rzeszów | Ośrodki leczenie alkoholizmu w Rzeszowie

Leczenie alkoholizmu Rzeszów opera się zarówno na terapii alkoholowej, leczeniu odwykowym w zamkniętym ośrodku uzależnień, a także przy wykorzystaniu farmakologii w leczeniu ambulatoryjnym. Część z ośrodków to także poradnie alkoholowe oferujące mitingi AA będące refundowane przez NFZ. Zdecydowana większość to prywatne ośrodki leczenia uzależnień i centra terapii. Alkoholizm to bardzo poważne schorzenie doprowadzające do całkowitego wyniszczenia zarówno samego uzależnionego, a także i jego najbliższych, niosąc za sobą negatywne następstwa.

Jeśli ty lub ktoś, kogo kochasz, zmagasz się z uzależnieniem od alkoholu, leczenie alkoholizmu jest skutecznym sposobem, aby pomóc Ci przestać pić i odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Nie musisz dalej cierpieć z powodu negatywnych skutków nadużywania alkoholu.

Poznaj ofertę najlepszych ośrodków i placówek specjalizujących się w leczeniu alkoholizmu w Rzeszowie.

Leczenie alkoholizmu Rzeszów – kompleksowa pomoc w ośrodku leczenia uzależnień, detoks, psychoterapia, esperal

Wybór odpowiedniego ośrodka leczenia alkoholizmu w Rzeszowie może być ważniejszy niż samo podejście pacjenta do leczenia, o ile podejście to pozwala uniknąć ciężkiej konfrontacji i obejmuje empatię, wsparcie motywacyjne i skupienie się na zmianie zachowań związanych z piciem.

O czym pamiętać wybierając ośrodek leczenia uzależnień w Rzeszowie?

Ważne jest, aby ocenić, czy placówka zapewnia wszystkie obecnie dostępne metody leczenia alkoholizmu, czy też opiera się na jednym programie – takim jak terapia grupowa w ośrodku zamkniętym. Możesz chcieć dowiedzieć się, czy ośrodek oferuje także leki i zabiegi oraz czy problemy ze zdrowiem psychicznym są rozwiązywane wraz z leczeniem odwykowym. Dopasowanie właściwej indywidualnej terapii odwykowej dla osoby jest bardzo ważne, ze względu na wyście z nałogu alkoholowego. Żadne pojedyncze leczenie nie przyniesie większych korzyści, które może spowodować nawrót alkoholizmu. Pomocne może być również ustalenie, czy leczenie alkoholizmu w Rzeszowie zostanie dostosowane do zmieniających się potrzeb i oczekiwań pacjenta.

Alkoholizm – masz problem? Skuteczne leczenie uzależnień Rzeszów

Jeśli znajdujesz się w sytuacji, gdzie alkohol stał się nieodzowną częścią Twojego życia, a spożywanie używki przekroczyło granice kontrolowanego picia, nasz ośrodek leczenia uzależnień w Rzeszowie jest miejscem, gdzie możesz otrzymać profesjonalną pomoc. Alkoholizm jest chorobą, która dotyka nie tylko samego alkoholika, ale również jego rodzinę i bliskich. Rozpoznanie problemu i decyzja o rozpoczęciu leczenia to pierwszy i najważniejszy krok do odzyskania pełni życia.

Detoks alkoholowy – pierwszy krok w leczeniu alkoholizmu w Rzeszowie

Proces leczenia alkoholizmu w naszym ośrodku w Rzeszowie rozpoczyna się od detoksu alkoholowego, który ma na celu bezpieczne oczyszczenie organizmu z toksyn i przywrócenie równowagi elektrolitowej. Detoks jest niezbędny, aby móc skutecznie rozpocząć dalsze etapy terapii. Nasz zespół medyczny zapewnia komfortowy i bezpieczny przebieg detoksu, monitorując stan zdrowia pacjenta przez całą dobę.

Psychoterapia – klucz do rozwiązania problemu alkoholowego

Leczenie alkoholizmu to nie tylko odtrucie organizmu, ale przede wszystkim praca nad przyczynami uzależnienia. W naszym ośrodku leczenia uzależnień w Rzeszowie kładziemy duży nacisk na psychoterapię. Oferujemy zarówno sesje indywidualne z wykwalifikowanymi psychologami, jak i terapię grupową, która pozwala na wymianę doświadczeń z innymi osobami walczącymi z nałogiem. Dzięki wsparciu specjalistów, pacjenci uczą się nowych, zdrowych sposobów radzenia sobie ze stresem i problemami, co jest kluczowe w zapobieganiu nawrotom.

Odwyk alkoholowy i metody wspomagające

Odwyk alkoholowy w naszym ośrodku w Rzeszowie obejmuje również metody wspomagające leczenie, takie jak wszycie esperalu. Jest to skuteczna metoda dla osób, które zdecydowały się na długotrwałe odstawienie alkoholu. Esperal wywołuje nieprzyjemne reakcje organizmu na spożywanie alkoholu, co stanowi dodatkową motywację do utrzymania abstynencji. Nasza kadra medyczna zapewnia pełną opiekę i wsparcie w trakcie trwania terapii i po jej zakończeniu.

Skontaktuj się z nami – prywatny ośrodek leczenia uzależnień Rzeszów

Jeśli alkoholizm stał się problemem w Twoim życiu lub życiu kogoś bliskiego, nie zwlekaj. Skontaktuj się z naszym prywatnym ośrodkiem leczenia uzależnień w Rzeszowie. Oferujemy kompleksowe leczenie alkoholizmu, począwszy od detoksu, przez indywidualną i grupową terapię psychologiczną, aż po metody wspomagające utrzymanie abstynencji. Nasza wykwalifikowana kadra specjalistów zapewnia profesjonalną opiekę i wsparcie na każdym etapie leczenia. Twoje zdrowie i dobrostan są dla nas najważniejsze.

Sprawdź też: Leczenie alkoholizmu Podkarpackie.

Cennik

Leczenie uzależnień

Krok 1

Detoks alkoholowy 3h/6h/12h/Max

od 650 zł

Pomoc w odstawieniu alkoholu.

Kup detoks

Dlaczego warto?

 • Pomoc w odstawieniu
 • Przerwanie ciągu alkoholowego
 • Likwidacja objawów odstawiennych
 • Wyrównanie elektrolitów
 • Wypłukanie toksyn
Kup komplet

Kup wszystkie kroki w pakiecie taniej online!
Oferujemy możliwość wystawienia L4 na cały okres leczenia.

Krok 2

Konsultacja z lekarzem/psychiatrą ONLINE / e-recepta

od 250 zł*

Konsultacja lekarska / psychiatryczna.

Kup e-konsultację

Dlaczego warto?

 • Konsultacja lekarska
 • Konsultacja psychiatryczna
 • Indywidualne podejście
 • Prywatność
 • Pełna dyskrecja
 • Doświadczenie
Kup komplet

Kup wszystkie kroki w pakiecie taniej online!
Oferujemy możliwość wystawienia L4 na cały okres leczenia.

Krok 3

Wszywka alkoholowa standard / vip / exclusive


od 479 zł*

Farmakoterapia / e-recepta. Uniemożliwienie spożywania alkoholu.

Kup farmakoterapię

Dlaczego warto?

 • Konsultacja chirurgiczna
 • Kwalifikacja do zabiegu
 • Indywidualnie dobrany lek
 • Wysoka skuteczność
 • Pomoc w problemie
 • E-recepta od 99 zł*
Kup komplet

Kup wszystkie kroki w pakiecie taniej online!
Oferujemy możliwość wystawienia L4 na cały okres leczenia.

Krok 4

Terapia psychologiczna ONLINE

od 139 zł*

Indywidualne/grupowe sesje psychoterapii uzależnień.

Kup psychoterapię

Dlaczego warto?

 • Profesjonalna sesja terapeutyczna
 • Gwarancja dyskrecji
 • Kompleksowa diagnoza
 • Wsparcie
 • Indywidualny plan terapii
 • Wysoka skuteczność
Kup komplet

Kup wszystkie kroki w pakiecie taniej online!
Oferujemy możliwość wystawienia L4 na cały okres leczenia.

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej