Nasz Gabinet oddział Wrocław

Opinie:

  Ocena:
 • 5/5

(Ocena w oparciu o gwiazdki w opiniach)

Sprawdź opinie

Centrum medyczne Nasz Gabinet z siedzibą we Wrocławiu już od wielu lat pomaga pacjentom w walce z chorobą alkoholową. Mieści się w samym sercu miasta, zaraz obok Dworca Głównego we Wrocławiu, co znacznie ułatwia dojazd do placówki. Ta nowoczesna, elegancko wyposażona przychodnia oferuje kompleks pomieszczeń zabiegowych, wykorzystywanych zarówno do przeprowadzania detoksykacji, jak i implantacji disulfiramu. W naszej ofercie znaleźć można również psychoterapię przeprowadzaną z wykwalifikowanym w tej dziedzinie specjalistą. Wszystkim naszym pacjentom zapewniamy profesjonalną opiekę i komfortowe warunki.

Nasza wrocławska placówka jest pionierem w zakresie kompleksowego leczenia uzależnień. Wszystkie zabiegi wykonywane w Naszym Gabinecie Wrocław przeprowadzane są z zachowaniem najwyższych światowych standardów. Nasz zespół medyczny to wyspecjalizowani lekarze, pielęgniarki i terapeuci, posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie pracy ambulatoryjnej. 

Oferta naszego centrum leczenia alkoholizmu we Wrocławiu opiera się na specjalistycznych konsultacjach i zabiegach z dziedziny kompleksowego leczenia alkoholizmu. Wykonujemy detoksykację alkoholową (w formacie 3-, 6-, 12- lub 24-godzinnym), oraz implantacji disulfiramu za pomocą wszywki alkoholowej Esperal. Do dyspozycji naszych Pacjentów mamy również zespół psychoterapeutów i możliwość skorzystania zarówno z  Powyższe zabiegi to uzupełniające się elementy całościowego kompleksowego leczenia alkoholizmu.

W trosce o zdrowie i komfort, do naszej oferty wprowadziliśmy również kroplówki witaminowe, których skład dopasowywany jest indywidualnie według zapotrzebowania. Jest to idealne sposób na regenerację osłabionego organizmu i poprawę samopoczucia. Dzięki nim możliwe jest szybkie uzupełnienie niedoborów witaminowych oraz polepszenie ogólnego stanu zdrowia.

Dokładamy wszelkich starań, by wszyscy nasi pacjenci byli w pełni zadowoleni z jakości świadczonych usług. Do dyspozycji oferujemy najnowocześniejszą aparaturę, stałą opiekę lekarską i jednoosobowe sale zabiegowe z telewizją oraz dostępem do internetu.

Oferujemy szybkie terminy wizyt – możliwość rejestracji nawet na ten sam dzień. 

Adres i kontakt

Wrocław

Dworcowa 11B

+48 519 775 225

Położenie Nasz Gabinet oddział Wrocław na mapie

Komentarze

Mateusz

2021-10-18 13:10:48

Polecam!

  Ocena:
 • 5/5

Dodaj komentarz

 • Scroll to top

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

  Ok, rozumiem Dowiedz się więcej