Nasz Gabinet oddział Warszawa

Opinie:

  Ocena:
 • 5/5

(Ocena w oparciu o gwiazdki w opiniach)

Sprawdź opinie

Centrum leczenia choroby alkoholowej Nasz Gabinet mieści się w samym centrum Warszawy w spokojniej dzielnicy Wilanów. Komfortowy i dyskretny ośrodek odwykowy wyposażony jest w najwyższej klasy sprzęt medyczny i szereg sal zabiegowych, przystosowanych zarówno do detoksykacji i odtrucia alkoholowego, jak i zaszycia wszywką Esperal. Do dyspozycji naszych pacjentów jest również wykwalifikowany psychoterapeuta. Detoks (w formacie 3-, 6-, 12- lub 24-godzinnym), wszywka i terapia to trzy elementy właściwie przeprowadzonego kompleksowego leczenia alkoholizmu w Warszawie.

Wprowadziliśmy również kroplówki witaminowe, których skład dopasowywany jest indywidualnie według zapotrzebowania. Dzięki nim możliwe jest szybkie uzupełnienie niedoborów witaminowych oraz polepszenie ogólnego stanu zdrowia.

Wszystkie zabiegi przeprowadzane w ośrodku Nasz Gabinet Warszawa spełniają najwyższe światowe wymogi, jak na stolicę przystało. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę medyczną, mającą wieloletnie doświadczenie w pracy ambulatoryjnej. 

Zapraszamy do kontaktu. Mamy możliwość umówienia na wizytę nawet na ten sam dzień.

Adres i kontakt

Warszawa

ul. Klimczaka 8

+48 519 775 225

Położenie Nasz Gabinet oddział Warszawa na mapie

Komentarze

Wyleczony

2021-10-18 13:16:46

  Ocena:
 • 5/5

Dodaj komentarz

 • Scroll to top

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

  Ok, rozumiem Dowiedz się więcej