Nasz Gabinet oddział Rzeszów

Opinie:

  Ocena:
 • 5/5

(Ocena w oparciu o gwiazdki w opiniach)

Sprawdź opinie

Nasz Gabinet Rzeszów to nowoczesny ośrodek specjalizujący się w leczeniu alkoholizmu. Placówka wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, dzięki któremu możliwe jest kompleksowe leczenie choroby alkoholowej na najwyższym poziomie. Nasz Gabinet Rzeszów przystosowany jest zarówno do przeprowadzania detoksykacji i odtrucia alkoholowego, jak i zaszycia za pomocą wszywki Esperal. Oferujemy również psychoterapię z wykwalifikowanym specjalistą.

Zabiegi przeprowadzane w placówce Nasz Gabinet w Rzeszowie spełniają najwyższe światowe standardy. Co więcej, zatrudniona u nas kadra medyczna w postaci lekarzy, pielęgniarek i terapeutów, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy ambulatoryjnej.

Leczenie alkoholizmu Rzeszów w centrum medycznym Nasz Gabinet opiera się na działaniu kompleksowym, w skład którego wchodzi zarówno detoksykacja alkoholowa, jak i implantacja wszywki i terapia. 

Dla dobra i komfortu naszych pacjentów wprowadziliśmy również kroplówki witaminowe, których skład dopasowywany jest indywidualnie według zapotrzebowania. Dzięki nim możliwe jest szybkie uzupełnienie niedoborów witaminowych oraz polepszenie ogólnego stanu zdrowia.

Przychodnia oferuje szybkie terminy wizyt, pracując także w dni wolne od pracy – możliwość rejestracji nawet na ten sam dzień. 

Adres i kontakt

Rzeszów

ul. Rejtana 20 IV p.

+48 519 775 225

Położenie Nasz Gabinet oddział Rzeszów na mapie

Komentarze

Anastazia

2021-10-18 13:16:09

  Ocena:
 • 5/5

Dodaj komentarz

 • Scroll to top

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

  Ok, rozumiem Dowiedz się więcej