Nasz Gabinet oddział Poznań

Opinie:

  Ocena:
 • 5/5

(Ocena w oparciu o gwiazdki w opiniach)

Sprawdź opinie

Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet w Poznaniu mieści się niedaleko centrum i już od wielu lat pomaga pacjentom przezwyciężyć uzależnienie od alkoholu. Nasz Gabinet Poznań to zarówno nowoczesna poradnia, jak i szereg specjalistycznych gabinetów zabiegowych, dzięki którym leczenie alkoholizmu w placówce możliwe jest na najwyższym poziomie. Ośrodek odwykowy w Poznaniu przeprowadza zabiegi detoksykacji i odtrucia alkoholowego (dostępny format 3-, 6-, 12- lub 24-godzinny), jak i implantacji disulfiramu i psychoterapię z kwalifikowanym terapeutą. 

Leczenie alkoholizmu w Poznaniu wykorzystując doświadczenie lekarzy z przychodni Nasz Gabinet oddział Poznań jest idealnym rozwiązaniem dla osób potrzebujących pomocy ze względu na wysoki standard oraz komfortowe warunki. Oferta centrum medycznego Poznań opiera się na specjalistycznych konsultacjach i zabiegach z dziedziny kompleksowego leczenia choroby alkoholowej. Do dyspozycji mamy również wykwalifikowany zespół psychoterapeutów i możliwość skorzystania zarówno z Powyższe zabiegi to uzupełniające się elementy całościowego kompleksowego leczenia alkoholizmu.

W Nasz Gabinet oddział Poznań oferowane są również kroplówki witaminowe, których skład dopasowywany jest indywidualnie według zapotrzebowania.

Adres i kontakt

Poznań

ul. Górki 17A

+48 519 775 225

Położenie Nasz Gabinet oddział Poznań na mapie

Komentarze

Zbigniew Woźniak

2021-10-18 13:15:50

  Ocena:
 • 5/5

Dodaj komentarz

 • Scroll to top

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

  Ok, rozumiem Dowiedz się więcej