Nasz Gabinet oddział Olsztyn

Opinie:

Ocena: Brak

(Ocena w oparciu o gwiazdki w opiniach)

Sprawdź opinie

Sieć specjalistycznych przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet z oddziałem w Olsztynie to nowoczesny ośrodek specjalizujący się w leczeniu alkoholizmu. Placówka umiejscowiona jest w wygodnej lokalizacji. Dysponuje najnowocześniejszym sprzętem medycznym, dzięki któremu możliwe jest kompleksowe leczenie choroby alkoholowej na najwyższym poziomie. Nasz Gabinet w Olsztynie przystosowany jest zarówno do przeprowadzania detoksykacji i odtrucia alkoholowego, jak i wykonywania nieinwazyjnych zabiegów implantacji wszywki alkoholowej zawierającej lek disulfiram (esperal). Oferujemy również psychoterapię z wykwalifikowanym specjalistą.

Zabiegi przeprowadzane w placówce Nasz Gabinet w Olsztynie spełniają najwyższe światowe standardy. Co więcej, zatrudniona u nas kadra medyczna w postaci lekarzy, pielęgniarek i terapeutów, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy ambulatoryjnej.

Leczenie alkoholizmu Olsztyn w centrum medycznym Nasz Gabinet Olsztyn opiera się na działaniu kompleksowym, w skład którego wchodzi zarówno detoksykacja alkoholowa, jak i implantacja wszywki i terapia. 

Oferujemy szybkie terminy wizyt – możliwość rejestracji nawet na ten sam dzień.

Adres i kontakt

Olsztyn

ul. Kopernika 44

+48 519 775 225

Położenie Nasz Gabinet oddział Olsztyn na mapie

Dodaj komentarz

  • Scroll to top

    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

    Ok, rozumiem Dowiedz się więcej