Nasz Gabinet oddział Lublin

Opinie:

  Ocena:
 • 5/5

(Ocena w oparciu o gwiazdki w opiniach)

Sprawdź opinie

Centrum leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet Lublin od wielu lat pomaga pacjentom przezwyciężyć uzależnienie od alkoholu. Nasz Gabinet to przede wszystkim nowoczesna poradnia leczenia alkoholizmu, wyposażona w najnowocześniejszą aparaturę i szereg gabinetów zabiegowych. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzenie leczenia na najwyższym poziomie i sprostanie wymaganiom wszystkich pacjentów. Ośrodek odwykowy w Lublinie przeprowadza zabiegi detoksykacji i odtrucia alkoholowego (w formacie 3-, 6-, 12- lub 24-godzinnym), jak i zabieg wszywki alkoholowej i psychoterapię z kwalifikowanym terapeutą. 

Leczenie alkoholizmu w Nasz Gabinet Lublin spełni wszystkie światowe standardy związane z leczeniem choroby alkoholowej. Oferta centrum medycznego opiera się na specjalistycznych konsultacjach i zabiegach z dziedziny kompleksowego leczenia choroby alkoholowej. Do dyspozycji Pacjentów posiadają również zespół psychoterapeutów i możliwość skorzystania zarówno z Powyższe zabiegi to uzupełniające się elementy całościowego kompleksowego leczenia alkoholizmu.

W Nasz Gabinet oddział Lublin oferowane są również kroplówki witaminowe, których skład dopasowywany jest indywidualnie według zapotrzebowania.

Adres i kontakt

Lublin

ul. Lipowa 17/54

+48 519 775 225

Położenie Nasz Gabinet oddział Lublin na mapie

Komentarze

Aleksandra P.

2021-10-18 13:15:24

  Ocena:
 • 5/5

Dodaj komentarz

 • Scroll to top

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

  Ok, rozumiem Dowiedz się więcej