Nasz Gabinet oddział Łódź

Opinie:

  Ocena:
 • 5/5

(Ocena w oparciu o gwiazdki w opiniach)

Sprawdź opinie

Centrum leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet mieści się w Łodzi i już od wielu lat pomaga pacjentom przezwyciężyć alkoholizm. Nowoczesna komfortowa przychodnia wyposażona w najnowocześniejszą aparaturę i szereg gabinetów zabiegowych, by sprostać wymaganiom wszystkich pacjentów. Ośrodek odwykowy w Łodzi przeprowadza zabiegi detoksykacji i odtrucia alkoholowego (w formacie 3-, 6-, 12- lub 24-godzinnym), jak i implantacji disulfiramu oraz psychoterapię z kwalifikowanym terapeutą. 

Leczenie alkoholizmu w Nasz Gabinet Łódź spełni wszystkie światowe standardy związane z leczeniem choroby alkoholowej. Oferta centrum medycznego opiera się na specjalistycznych konsultacjach i zabiegach z dziedziny kompleksowego leczenia choroby alkoholowej. Do dyspozycji Pacjentów posiadają również zespół psychoterapeutów i możliwość skorzystania zarówno z Powyższe zabiegi to uzupełniające się elementy całościowego kompleksowego leczenia alkoholizmu.

W Nasz Gabinet oddział Łódź oferowane są również kroplówki witaminowe, których skład dopasowywany jest indywidualnie według zapotrzebowania.

Adres i kontakt

Łódź

ul. Rogozińskiego 23

+48 519 775 225

Położenie Nasz Gabinet oddział Łódź na mapie

Komentarze

łodzianin

2021-10-18 13:17:10

  Ocena:
 • 5/5

Dodaj komentarz

 • Scroll to top

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

  Ok, rozumiem Dowiedz się więcej