Nasz Gabinet oddział Kraków

Opinie:

  Ocena:
 • 5/5

(Ocena w oparciu o gwiazdki w opiniach)

Sprawdź opinie

Ośrodek leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet z siedzibą w Krakowie to placówka z wieloletnią tradycją. Od wielu lat pomaga pacjentom przezwyciężyć nierówną walkę z chorobą alkoholową. Placówka wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Posiada również kompleks pomieszczeń zabiegowych, przystosowanych zarówno do przeprowadzania detoksykacji i odtrucia alkoholowego, jak i zaszycia za pomocą wszywki Esperal. Oferujemy również psychoterapię z wykwalifikowanym specjalistą.

Zabiegi przeprowadzane w placówce Nasz Gabinet Kraków spełniają najwyższe światowe standardy. Nasza wyspecjalizowana kadra medyczna w postaci lekarzy, pielęgniarek i terapeutów, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy ambulatoryjej.

Wykonujemy detoksykację alkoholową (w formacie 3-, 6-, 12- lub 24-godzinnym), a także zabiegi zaszyci alkoholowego za pomocą wszywki Esperal. Do dyspozycji naszych Pacjentów mamy również zespół psychoterapeutów i możliwość skorzystania zarówno z  Powyższe zabiegi to uzupełniające się elementy całościowego kompleksowego leczenia alkoholizmu.

Wprowadziliśmy również kroplówki witaminowe, których skład dopasowywany jest indywidualnie według zapotrzebowania. Dzięki nim możliwe jest szybkie uzupełnienie niedoborów witaminowych oraz polepszenie ogólnego stanu zdrowia.

Oferujemy szybkie terminy wizyt – możliwość rejestracji nawet na ten sam dzień. 

Adres i kontakt

Kraków

ul. Siewna 4/5

519 775 225

Położenie Nasz Gabinet oddział Kraków na mapie

Komentarze

Mateusz

2021-10-05 11:26:27

Polecam!

  Ocena:
 • 5/5

Dodaj komentarz

 • Scroll to top

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

  Ok, rozumiem Dowiedz się więcej