Nasz Gabinet oddział Kielce

Opinie:

  Ocena:
 • 5/5

(Ocena w oparciu o gwiazdki w opiniach)

Sprawdź opinie

Ośrodek leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet w Kielcach to placówka wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, dzięki któremu możliwe jest kompleksowe leczenie choroby alkoholowej na najwyższym poziomie. Nasz Gabinet to również kompleks specjalistycznych pomieszczeń zabiegowych, przystosowanych zarówno do przeprowadzania detoksykacji i odtrucia alkoholowego, jak i zaszycia za pomocą wszywki alkoholowej. Oferujemy również psychoterapię z wykwalifikowanym specjalistą.

Gabinet znajduje się w loku U6

Zabiegi przeprowadzane w placówce Nasz Gabinet Kielce spełniają najwyższe światowe standardy. Nasza wyspecjalizowana kadra medyczna w postaci lekarzy, pielęgniarek i terapeutów, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy ambulatoryjnej.

Leczenie alkoholizmu Kielce w przychodni Nasz Gabinet spełnia wszystkie światowe standardy związane z leczeniem choroby alkoholowej. Oferta centrum medycznego opiera się na specjalistycznych konsultacjach i zabiegach z dziedziny kompleksowego leczenia choroby alkoholowej. Do dyspozycji Pacjentów posiadamy również zespół psychoterapeutów. Powyższe zabiegi to uzupełniające się elementy całościowego kompleksowego leczenia alkoholizmu.

Wprowadziliśmy również kroplówki witaminowe, których skład dopasowywany jest indywidualnie według zapotrzebowania. Dzięki nim możliwe jest szybkie uzupełnienie niedoborów witaminowych oraz polepszenie ogólnego stanu zdrowia.

Oferujemy szybkie terminy wizyt – możliwość rejestracji nawet na ten sam dzień.

Adres i kontakt

Kielce

ul. Wspólna 1

+48 519 775 225

Położenie Nasz Gabinet oddział Kielce na mapie

Opinie Google:

Nasz Gabinet - Wszywka Alkoholowa
4.8
Na podstawie 122 opinii
powered by Google
Wioletta RubakWioletta Rubak
16:46 10 Jan 23
Friendly service 100% satisfaction will definitely use the services in the future. One small drawback for regular customers should be a bigger discount 🙂
Wiesława FigielWiesława Figiel
10:08 20 Oct 22
Professional and quick visit. A very nice nurse. I recommend
js_loader

Komentarze

Mikołaj

2021-10-18 13:14:53

  Ocena:
 • 5/5

Dodaj komentarz

 • Scroll to top

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

  Ok, rozumiem Dowiedz się więcej