Nasz Gabinet oddział Bydgoszcz

Opinie:

  Ocena:
 • 5/5

(Ocena w oparciu o gwiazdki w opiniach)

Sprawdź opinie

Centrum leczenia choroby alkoholowej Nasz Gabinet mieści się niedaleko centrum Bydgoszczy. Poradnia wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt medyczny i sale zabiegowe, które przystosowane zostały do wszystkich zabiegów przeprowadzanych w placówce – zarówno wszywki alkoholowej i psychoterapii. Wszywka alkoholowa i terapia odwykowa to elementy właściwie przeprowadzonego kompleksowego leczenia alkoholizmu w Bydgoszczy.

Wszystkie zabiegi przeprowadzane w ośrodku Nasz Gabinet Bydgoszcz spełniają najwyższe światowe wymogi, jak na stolicę przystało. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę medyczną, mającą wieloletnie doświadczenie w pracy ambulatoryjnej. 

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na najwygodniejszy termin wizyty. Dysponujemy terminami na ten sam dzień, pracujemy również w dni wolne od pracy.

Adres i kontakt

Bydgoszcz

ul. Chodkiewicza 14/12

+48 519 775 225

Położenie Nasz Gabinet oddział Bydgoszcz na mapie

Opinie Google:

Michał SzeflerMichał Szefler
16:56 20 Dec 22
Super pani doktor miła atmosfera i pełna dyskrecja super polecam
Kamil FrydryszekKamil Frydryszek
04:18 16 Oct 22
Byłem na szczepieniu na Covid drugą dawką przypominającą . Szczepienie było punktualnie, bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Obsługa profesjonalna i bardzo uprzejma. Otrzymałem wszelkie informacje, zrobiono ze mną wywiad tzn. jak się czuję itp. Miejsce szczepienia zostało mi nawet zaklejone plastrem, a ja dostałem certyfikat szczepienia. Polecam ten punkt szczepień.
Kazimierz KierzkowskiKazimierz Kierzkowski
19:57 07 Aug 22
Bylem zaszczepić się przeciwko Covid - szczepienie odbyło się zgodnie z ustaloną godziną. Obsługa miła i kompetentna. Wszystko przebiegało bardzo dobrze.
JK JKJK JK
19:52 07 Aug 22
Byłam się zaszczepić przeciwko Covid - miła, przyjazna obsługa, sympatyczna, zabieg odbył się punktualnie. Wszystko przebiegło bardzo dobrze.
js_loader

Komentarze

Adam

2021-10-18 13:11:59

  Ocena:
 • 5/5

Dodaj komentarz

 • Scroll to top

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

  Ok, rozumiem Dowiedz się więcej