Nasz Gabinet oddział Szczecin

Opinie:

  Ocena:
 • 5/5

(Ocena w oparciu o gwiazdki w opiniach)

Sprawdź opinie

Ośrodek leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet Szczecin to placówka, która od wielu lat czynnie pomaga pacjentom zmierzyć się z chorobą alkoholową. Placówka wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Posiada również kompleks pomieszczeń zabiegowych, przystosowanych zarówno do przeprowadzania detoksykacji i odtrucia alkoholowego, jak i implantacji disulfiramu za pomocą wszywki Esperal. Oferujemy również psychoterapię z wykwalifikowanym specjalistą.

Zabiegi przeprowadzane w placówce Nasz Gabinet w Szczecińskim oddziale spełniają najwyższe światowe standardy. Nasza wyspecjalizowana kadra medyczna w postaci lekarzy, pielęgniarek i terapeutów, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy ambulatoryjnej.

Zabiegi wykonywane w Naszym Gabinecie w obejmują detoksykację alkoholową (w formacie 3-, 6-, 12- lub 24-godzinnym), a także zabiegi wszywki Esperal. Do dyspozycji naszych Pacjentów mamy również zespół psychoterapeutów. Powyższe zabiegi to uzupełniające się elementy całościowego kompleksowego leczenia alkoholizmu.

Wprowadziliśmy również kroplówki witaminowe, których skład dopasowywany jest indywidualnie według zapotrzebowania. Dzięki nim możliwe jest szybkie uzupełnienie niedoborów witaminowych oraz polepszenie ogólnego stanu zdrowia.

Oferujemy szybkie terminy wizyt – możliwość rejestracji nawet na ten sam dzień.

Adres i kontakt

Szczecin

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 16/2

+48 519 775 225

Położenie Nasz Gabinet oddział Szczecin na mapie

Komentarze

Anonim

2021-10-18 13:16:30

  Ocena:
 • 5/5

Dodaj komentarz

 • Scroll to top

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

  Ok, rozumiem Dowiedz się więcej