Notifications
Clear all

Ile kosztuje wszywka?

   RSS

0
Autor tematu

zastanawiam się nad wszywką alkoholową, bo słyszałem, że jest dobra. najlepiej, żeby ośrodek był sprawdzony i zaufany. zabieg musi być wykonany dobrze.

1 Answer
0

Cena wszywki alkoholowej uzależniona jest od standardu zabiegu, który wybierze pacjent lub od rodzaju terapii, która wymagana względem stopnia zaawansowania choroby. Różnice w cenach wynikają z podanej dawki leku, rodzaju zastosowanych szwów, liczby wizyt kontrolnych oraz ewentualnych antybiotyków antyseptycznych.
Bardzo często można spotkać się z ogłoszeniami oferującymi wszywkę alkoholową w niskiej cenie. Jednak niska cena zazwyczaj wiąże się z zastosowaniem nieoryginalnego preparatu, który nie pomoże w ograniczeniu spożywania alkoholu. Tylko oryginalny lek disulfiram zapewni sukces w pokonaniu nałogu alkoholowego.
Cena za oryginalną wszywkę alkoholową zaczyna się od 650 zł. Podczas wizyty lekarskiej specjaliści indywidualnie dobierają rodzaj terapii, aby zaszycie esperalem było jak najbardziej skuteczne i przyniosło oczekiwany efekt, jakim jest pokonanie alkoholizmu.

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej