Notifications
Clear all

Co daje detoks alkoholowy?

   RSS

0
Autor tematu

Cześć!

Sprawa jest taka, że mój mąż pije ostatnio dużo alkoholu (ślub córki 🍾) i jego organizm powoli odmawia posłuszeństwa. Zastanawiamy się nad detoksem. Może mi ktoś wyjaśnić co to dokładnie jest? Ciągle trafiam na informacje o jakiś sokach i dietach... 😥 🤔 

@anetabachleda75

Szanowna Pani,
detoksykacja sprawia, że organizm zostaje oczyszczony ze wszelkich niepotrzebnych i szkodliwych toksyn, które nagromadziły się w ciele człowieka pod wpływem stałego picia alkoholu. Poprawia także nastrój i samopoczucie. Przywraca umiejętność racjonalnego myślenia i podejmowania decyzji. Mam nadzieję, że ułatwi to państwu podjęcie decyzji.
Pozdrawiam, dr Krzysztof Wachowski.

Panie Doktorze,

detoks alkoholowy faktycznie pomogl, ale nie stosowalismy inny metod, bo maz nie jest alkoholikiem 🙂 . Teraz były swieta, sylwester... znowu nie czuje sie najlepiej 🤢 . Czy mozna powtorzyc zabieg, czy detoks alkoholowy mozna wykonac tylko raz?

@anetabachleda75

Szanowna Pani,

detoks alkoholowy może zostać powtórzony, jeśli lekarz po wywiadzie medycznym wyrazi na to zgodę. Proszę jednak pamiętać, że detoks alkoholowy pomaga w następstwach picia, ale nie spowoduje, że sytuacja się już nie powtórzy. Jeśli zauważy Pani u męża problem alkoholowy zalecam kontakt z kliniką leczenia alkoholizmu. W takim przypadku szybkość reakcji może być bardzo pomocna.

Pozdrawiam, dr Krzysztof Wachowski.

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej